GERİ

ZULA KADINLAR LİGİ ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR

ZULA KADINLAR LİGİ ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR
Kadınların gelişen espor ekosisteminde daha fazla yer almasını ve oyununu en üst seviyede oynayan kadın oyuncuların kendisini profesyonel arenada daha fazla göstermesini amaçlayan Zula'da yeni bir dönem başlıyor. Türkiye'nin kadınlara özel ilk espor etkinliği Zula Kadınlar Turnuvası'nın ardından Türkiye'nin kadınlara özel ilk profesyonel espor ligi Zula Kadınlar Ligi çok yakında başlıyor. Zula Kadınlar Ligi için başvurular hala devam ediyor!


Zula Kadınlar Ligi nedir?

Zula Kadınlar Ligi, Türkiye'nin kadınlara özel ilk ve tek profesyonel espor ligidir. Geride kalan yıllarda Türkiye'de espora büyük yatırımlar yapan ve hali hazırda Türkiye'nin en büyük espor liglerinden birisi olan Zula Süper Lig'i bünyesinde barındıran Zula'nın kadınları Türkiye ve Zula espor ekosistemine daha fazla dahil etmek için başlattığı bir ligdir. İlk sezonunda 40.000 TL  ödül havuzuna sahip olan Zula Kadınlar Ligi'nde onlarca kadın oyuncu büyük ödül ve şampiyonluk kupası için yarışacak, bu kıyasıya mücadele ile Zula'da rekabet bir üst seviyeye taşınacak.Zula Kadınlar Ligi için Başvurular Devam Ediyor!

"Peki ben bu ligin bir parçası nasıl olabilirim?" diyen kadın oyuncular ya da "Ben de bu mücadelede yerimi almak istiyorum." diyen profesyonel espor kulüpleri için henüz geç değil, Zula Kadınlar Ligi başvuruları devam ediyor. Zula Kadınlar Ligi'nde sadece 2 takım için yer kaldı. Başvurmak için yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

Profesyonel Espor Kulüpleri için: Zula Kadınlar Ligi'nde yer alacak kulüpler Zula Kadınlar Ligi'nde yer almak isteyen aktif ve profesyonel espor kulüpleri arasından seçiliyor. Zula Kadınlar Ligi'ne katılım şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için [email protected] adresine kulübünüzün kısa bir geçmişini anlatan bir e-posta atarak bilgi alma talebinde bulunabilirsiniz.

Hazır Olan Ekipler İçin: En az beş kadın oyuncu ile hazır olan, kendine güvenen ve bizim karşımızda hiç kimse duramaz diyen bir ekipseniz, Zula Kadınlar Ligi'nde yer alma şansınız hala devam ediyor. [email protected] adresinden bize ulaşarak Zula Kadınlar Ligi'nde yer alma şansı elde edebilirsiniz.

Unutmayın, başvurular çok kısa bir süre sonra son bulacak. Zula Kadınlar Ligi'nde yer alma şansı elde etmek için elinizi çabuk tutun!

Zula Kadınlar Ligi ile ilgili bütün gelişmelerden anında haberdar olmak için Zula Oyun Espor resmi Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını takip etmeyi unutmayın.

 
Yayın Tarihi 12.3.2020
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor