GERİ

ZULA SÜPER LİG BÜYÜK FİNAL BİLETLERİ SATIŞA SUNULDU

ZULA SÜPER LİG BÜYÜK FİNAL BİLETLERİ SATIŞA SUNULDU

Büyük rekabet, büyük bir finalle son buluyor. Zula Süper Lig'in en iyi dört takımı, Türkiye'nin en iyisi olmak için 26-27 Ekim'de Nonstop Zula Espor Merkezi'nde karşı karşıya geliyor.

Başladığı günden bu yana Türkiye'de espora yön veren, Türkiye'nin en büyük profesyonel espor ligleri arasında yer alan Zula Süper Lig'de büyük final zamanı geldi. 10 profesyonel takımın karşı karşıya geldiği haftalar boyunca diğer takımların arasından sıyrılarak büyük finallerde yer almaya hak kazanan finalistler, Nonstop Zula Espor Merkezi'nde buluşuyor. 1907 Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursa Espor ve Galatasaray'ın yer aldığı büyük finallerde Zula arenasının en iyi takımı belli oluyor.

Türkiye'nin en iyi Zula oyuncularının, sürpriz ve ödüllü etkinliklerin, birbirinden güzel hediyelerin ve influencerların da bulunduğu büyük bir espor şöleni 26-27 Ekim'de Nonstop Zula Espor Merkezi'nde sizleri bekliyor.

26 Ekim’deki Yarı Finaller’e bilet almak için HEMEN BURAYA TIKLAYIN!
Not: 26 Ekim’de biletini alıp alana giriş yapan ziyaretçilere 5 adet platin deste hediye edilecektir.

27 Ekim’de Büyük Finaller’e bilet almak için HEMEN BURAYA TIKLAYIN!
Not: 27 Ekim’de biletini alıp alana giriş yapan ziyaretçilere Zula Süper Lig 4. Sezon Eşsiz Desenleri hediye edilecektir.

Yayın Tarihi 17.10.2019
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor