GERİ

ZULA KADINLAR LİGİ 3. SEZON 2. HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI

ZULA KADINLAR LİGİ 3. SEZON 2. HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI
Zula Kadınlar Ligi 3. sezon'un 2. haftasını geride bıraktık. Çin Bahçeleri ve Safranbolu haritalarının yoğun bir şekilde oynanıldığı ve rekabetin eksilmediği bir hafta oldu. Hafta sonunda liderin ismi de değişti. Gelin bir de puan durumuna ve takım analizlerine göz atalım. TAKIM ANALİZLERİ

ABB Aski Espor, haftayı lider olarak tamamlıyor. Haftanın ilk maçında rakipleri Steel Tactics oldu. Safranbolu haritasında oldukça çekişmeli geçen mücadeleden uzatmaların ardından 13-11'lik skor ile mağlup olarak ayrılan ABB Aski Espor, günün ikinci maçında Çin Bahçeleri haritasında 10-6'lık galibiyet alarak günü 1 puan ile kapatmayı başarıyor. Pazar günü fastPay Wildcats ile karşı karşıya gelen ABB Aski Espor, 10-3 ve 10-8'lik harita skorları ile günü 3 puan ile kapatıyor. Haftayı 4 puan ile kapatan ABB Aski Espor, lider olarak haftayı kapatıyor.

fastPay Wildcats, haftaya iyi bir başlangıç yapsa da kötü bitirdi. Cumartesi günü rakipleri Gamers of Future karşısında etkili bir başlangıç yapan fastPay Wildcats, Çin Bahçeleri haritasından 10-5'lik skorla galibiyet ile ayrılmayı başarıyor. Aynı tempoyu Safranbolu haritasında da sergileyen fastPay Wildcats, 10-4'lik skorla galip ayrılarak günü 3 puan ile kapatmayı başarıyor. Pazar günü ligin zorlu takımlarından ABB Aski Espor ile karşı karşıya gelen fastPay Wildcats, Çin Bahçeleri haritasında fazla etkili bir oyun sergileyemedi ve 10-3'lük skorla mağlup ayrıldı. Safranbolu haritasında başa baş geçen mücadelenin son kısımları kötü sonuçlanın da 10-8'lik skorla mağlup ayrıldı. Haftayı 3 puan ile kapatan fastPay Wildcats, ligin ikinci sırasında yerini aldı.

Steel Tactics, haftayı oldukça etkili bir şekilde kapattı. Haftanın ilk maçında rakipleri ABB Aski Espor karşısında başabaş bir mücadelenin galibi olarak ayrıldı. Safranbolu haritasından 13-11'lik skorla galip ayrılan Steel Tactics, Çin Bahçeleri haritasında istediğini ortaya koyamadı ve 10-6'lık mağlubiyet ile ayrılarak günü 1 puan ile kapattı. Pazar günü Sivasspor Espor karşısında Düğün Salonu haritasında rahat bir galibiyet alan Steel Tactics, Kale haritasında da çekişmeli geçen mücadelenin galibi olarak çıkıyor ve günü 3 puan ile kapatıyor. Haftayı 4 puan ile kapatan Steel Tactics, ligin üçüncü sırasında yerini aldı.

BAL Espor, haftayı kayıpsız kapatıyor. Cumartesi günü Sivasspor Espor karşısında etkili bir oyun ortaya koyan BAL Espor, Safranbolu haritasında 10-4 ve Çin Bahçeleri haritasında 10-5'lik skorlar ile galibiyetle ayrılarak günü 3 puan ile kapatmayı başardı. Ertesi gün rakipleri Gamers of Future oldu. Çin Bahçeleri haritasında başabaş geçen mücadelede uzatmaların ardından 13-10'luk skorla galip olarak ayrıldı. Düğün Salonu haritasında da 10-5'lik galibiyet alan BAL Espor, günü 3 puan ile kapatmayı başarıyor. Haftayı kayıpsız bir şekilde bitiren BAL Espor, dördüncü sırada yerini aldı. 

Gamers of Future için puansız bir hafta oldu. Rakipleri fastPay Wildcats karşısında ilk harita Çin Bahçeleri'ydi. 10-5'lik mağlubiyet ile ayrılan Gamers of Future, Safranbolu haritasından da 10-4'lük mağlubiyet ile ayrılınca günü puansız kapattı. Pazar günü rakipleri BAL Espor oldu. Uzatmalara giden Çin Bahçeleri haritasından 13-10'luk skorla mağluk olarak ayrılan taraf Gamers of Future'du. Düğün Salonu haritasında da 10-5 mağlup olan Gamers of Future, günü puansız kapattı. Haftayı puansız bir şekilde bitiren Gamers of Future, beşinci sırada yerini aldı. 

Sivasspor Espor, puan ile tanışamadı. Cumartesi günü rakipleri BAL Espor karşısında Safranbolu haritasında 10-4 ve Çin Bahçeleri haritasında 10-5'lik skorlarla mağlup olarak ayrılan Sivasspor Espor günü puansız kapattı. Ertesi gün ise rakipleri Steel Tactics oldu. Düğün Salonu haritasından 10-4'lük skorla mağlup ayrılan Sivasspor Espor, Kale haritasında oldukça hırslı ve çekişmeli geçen mücadeleden de 13-10'luk skorla mağlup ayrılan Sivasspor Espor, günü puansız kapattı. Haftayı puansız bir şekilde bitiren Sivasspor Espor, son sırada yerini aldı.

 
Yayın Tarihi 17.04.2022
İlgili Konular Zula Kadınlar Ligi
Zula Espor

Zula Espor Espor