GERİ

ZULA KADINLAR LİGİ 3. SEZON 3. HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI

ZULA KADINLAR LİGİ 3. SEZON 3. HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI
Zula Kadınlar Ligi 3.Sezon'un 3.haftasını geride bıraktık. Ligin ilk devresi bu hafta ile son buldu. ABB Aski Espor 16 puan ile lider tamamlarken, Sivasspor Espor halen puan ile tanışamadı. Gelin bir de puan durumuna ve takım analizlerine göz atalım. TAKIM ANALİZLERİ

ABB Aski Espor, haftayı kayıpsız kapattı. Rakipleri Sivasspor Espor karşısında rahat bir galibiyet alan ABB Aski Espor, Çin Bahçeleri haritasından 10-2 ve Düğün Salonu haritasından 10-3'lük skorlarla galip ayrılarak günü 3 puan ile kapatmayı başardı. Diğer gün Gamers of Future rakipleri oldu. Gamers of Future karşısında başabaş giden Çin Bahçeleri haritasından 10-7'lik galibiyet ile ayrıldı. Kale haritasında oldukça çekişmeli bir mücadele vardı. 37 dakika süren mücadeleden 13-10'lük skor ile galip çıkan taraf ABB Aski Espor oldu ve günü 3 puan ile kapattı. Haftayı puan kaybı yaşamadan kapatan ABB Aski Espor, liderlik koltuğunu bırakmadı. 

fastPay Wildcats, haftayı 4 puan ile kapattı. Cumartesi günü BAL Espor ile karşı karşıya gelen fastPay Wildcats, Çin Bahçeleri haritasından 10-6'lık skor ile galip ayrıldı. Favela haritasında ise devre arasına kadar iyi bir oyun ortaya koyan fastPay Wildcats, devre arasının ardından düşüş yaşayarak 10-8'lik skorla galip ayrılarak günü 1 puan ile kapattı. Pazar gününün ilk mücadelesinde rakipleri Sivasspor Espor oldu. Çin Bahçeleri haritasından 10-8 ve Düğün Salonu haritasından 10-4'lük galibiyet ile ayrılan fastPay Wildcats, günü 3 puan ile kapattı. Haftayı 4 puan ile kapatan fastPay Wildcats, ikinci sırada yerini aldı. 

BAL Espor, hız kesmiyor. Cumartesi günü rakipleri fastPay Wildcats karşısında Çin Bahçeleri haritasından 10-6'lık skorla mağlubiyet ile ayrılsalar da Favela haritasından 10-8'lik skor ile aldıkları galibiyet ile günü 1 puan ile kapattı. Pazar günü rakipleri Steel Tactics'in maç saatinde hazır bulunmamasından dolayı hükmen galip sayılarak günü 3 puan ile kapattı. Haftayı 4 puan ile kapatan BAL Espor, üçüncü sırada yerini aldı. 

Steel Tactics için kötü bir hafta geride kaldı. Cumartesi günü Gamers of Future ile karşı karşıya gelen Steel Tactics, Çin Bahçeleri haritasına etkili başlamalarına rağmen 10-6'lık skor ile mağlup ayrıldı. Safranbolu haritasında da fazla etkili olamayan Steel Tactics, 10-3'lük skorla mağlup ayrılarak günü puansız kapattı. Pazar günü ise BAL Espor oldu. Fakat yaşanılan sorunlardan dolayı maç saatinde hazır bulunmadıkları için hükmen mağlup sayılarak günü puansız kapattılar. Haftayı puansız kapatan Steel Tactics, dördüncü sırada tamamladı. 

Gamers of Future haftayı pek de istedikleri gibi kapatamadı. Haftanın ilk maçında rakipleri Steel Tactics karşısında etkili bir mücadele ortaya koyan Gamers of Future 10-6 ve 10-3'lük skorlarla galip ayrıldı ve günü 3 puan ile kapattı. Pazar günü rakipleri ABB Aski Espor oldu. Güzel bir başlangıç yaptıkları Çin Bahçeleri haritasından 10-7'lik mağlubiyet ile ayrılan Gamers of Future, Kale haritasında başabaş geçen mücadeleden de 13-10'luk skor ile mağlup ayrılınca günü puansız kapattı. 

Sivasspor Espor bu hafta da puan ile tanışamadı. Cumartesi günü ABB Aski Espor karşısında 10-2 ve 10-3'lük skorlar ile mağlubiyetle ayrılan Sivasspor Espor günü puansız kapattı. Pazar günü rakipleri fastPay Wildcats karşısında çekişmeli geçen Çin Bahçeleri haritasından 10-8'lik mağlubiyet ile ayrıldılar. Düğün Salonu haritasında da istediklerini ortaya koyamayan Sivasspor Espor 10-4'lük skorla mağlubiyet ile ayrılarak günü puansız kapattı. Haftayı puansız kapatan Sivasspor Espor, haftayı son sırada tamamladı.

 
Yayın Tarihi 24.04.2022
İlgili Konular Zula Kadınlar Ligi
Zula Espor

Zula Espor Espor