GERİ

ZULA KADINLAR LİGİ 3. SEZON 4. HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI

ZULA KADINLAR LİGİ 3. SEZON 4. HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI
Zula Kadınlar Ligi 3.Sezon'un 4.haftasını geride bıraktık. Ligin ikinci devresine hızlı bir giriş yaptık. ABB Aski Espor liderliğini korumaya devam etti. Gelin bir de puan durumuna ve takım analizlerine göz atalım. 

PUAN DURUMUTAKIM ANALİZLERİ

ABB Aski Espor, liderliği bırakmadı. Cumartesi günü BAL Espor karşısında fazla zorlanmadı. Çin Bahçeleri haritasından 10-3'lük ve Safranbolu haritasından 10-6'lık galibiyetlerle ayrılarak günü puan kaybı yaşamadan kapattı. İkinci gün rakipleri Steel Tactics oldu. Çin Bahçeleri haritasından çekişmeli geçen başlangıcın ardından 10-5'lik skorla galip ayrılmayı başaran taraf ABB Aski Espor oldu. Safranbolu haritasından da 10-4'lük galibiyetle ayrılarak günü kayıpsız kapatmayı başardılar. Haftayı puan kaybı yaşamadan kapatan ABB Aski Espor, liderliğine devam etti.

fastPay Wildcats, haftaya beraberlikle başladı. Rakipleri Steel Tactics karşısında Çin Bahçeleri haritasında başabaş geçen mücadeleden 10-7'lik mağlubiyet ile ayrıldılar. Safranbolu haritasında hızlı ve etkili bir şekilde başlayan fastPay Wildcats, 10-6'lık galibiyet ile ayrılarak günü 1 puan ile kapattı. Pazar günü Gamers of Future karşısına çıkan fastPay Wildcats 10-5 ve 10-7'lik galibiyetlerle günü 3 puan ile kapattı. Haftayı dört puan ile kapatan fastPay Wildcats, ikinci sırada tamamladı. 

BAL Espor, haftayı istedikleri gibi kapatamıyor. Haftanın ilk maçında rakipleri ABB Aski Espor oldu. Çin Bahçeleri haritasına istediği gibi bir başlangıç yapamayan BAL Espor 10-3'lük mağlubiyet ile ayrıldı. Safranbolu haritasında etkili bir başlangıç yapan BAL Espor'un bu çabası pek yeterli olmadı. 10-6'lık mağlubiyet ile ayrılan taraf BAL Espor oldu. Pazar gününü ve haftayı üç puan ile kapatan BAL Espor, üçüncü sırada tamamladı.

Gamers of Future'un pazar günü rakipleri fastPay Wildcats oldu. Çin Bahçeleri haritasından 10-5 ve Gaziantep Mülteci Kampı haritasından da 10-7'lik skorlar ile mağlup olarak ayrıldı. Cumartesi gününü ve haftayı üç puan ile kapatan Gamers of Future dördüncü sırada tamamladı.

Steel Tactics, umutlarını son haftaya bıraktı. Rakipleri fastPay Wildcats karşısında etkili bir oyun ortaya koyan Steel Tactics, Çin Bahçeleri haritasından 10-7'lik galibiyet almayı başardı. Safranbolu haritasından işler pek istedikleri gibi gitmedi ve 10-6'lık mağlubiyet alarak günü bir puan ile kapattılar. Pazar günü rakipleri ABB Aski Espor oldu. Çin Bahçeleri haritasından 10-5 ve Safranbolu haritasından 10-4'lük mağlubiyetle ayrılarak günü puansız kapattı. Haftayı bir puan ile kapatan Steel Tactics, beşinci sırada tamamladı. 

 
Yayın Tarihi 8.05.2022
İlgili Konular Zula Kadınlar Ligi
Zula Espor

Zula Espor Espor