GERİ

ZULA SÜPER LİG 5. SEZON İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

ZULA SÜPER LİG 5. SEZON İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Yeni takımlar ve yeni oyuncular ile daha büyük rekabet, daha fazla heyecan yaklaşıyor! Zula Süper Lig 5. Sezon, 18 Ocak tarihinde izleyicileri ile buluşuyor.

Türkiye’de esporun öncü ekiplerinden Dark Passage ve ligin köklü takımlarından ICE Warriors'un yerine dahil olan Çamlıca Espor’un da katılımıyla Zula Süper Lig’de büyük bir heyecan izleyicileri bekliyor. Flaş transferlerin yaşandığı ve üst düzey kadroların kurulduğu transfer döneminin ardından Zula Süper Lig’de dengeler de büyük ölçüde değişecek.

NELER DEĞİŞTİ?

Yeni Ödül Havuzu: 290.000 TL

Zula Süper Lig’de geride kalan sezonlarda 200.000 TL olan ödül havuzu, 5. Sezon’da 290.000 TL olarak güncellendi. Takımlar, yeni ödül havuzundan paylarına düşen alabilmek için büyük bir mücadele verecek.

Yeni Final Sistemi: Altılı Finaller

Zula Süper Lig’in geride kalan sezonlarında finallere ilk dört takım finallere ilerliyordu. Yeni sezondan itibaren finaller altı takım ile yapılacak. İlk iki takım direkt olarak yarı finallerden başlarken geriye kalan takımlar ise çeyrek finalde kozlarını paylaşacak. Yeni final sistemi ile beraber sadece üst sıralarda değil orta sıralarda da rekabet bir üst seviyeye taşınacak.

Zula Süper Lig Akademi Takımları

Zula Süper Lig 5. Sezon’a paralel olarak devam eden Zula Rekabet Turnuvası sezonunda her Zula Süper Lig takımı bir akademi takımı ile yer alacak. Takım istediği haftalarda Zula Rekabet Turnuvası’nda oynayan oyuncusunu Zula Süper Lig maçına çıkarabilecek. Bununla beraber daha fazla esporcu Zula Süper Lig’de yer almayı deneyimleme şansına sahip olacak.

Maç Saatleri

Zula Süper Lig’de maçlar 18 Ocak tarihinden itibaren Cumartesi ve Pazar günleri 14:00, 15:30, 17:00, 18:30, 20:00 saatlerinde Zula Oyun YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Zula Süper Lig 5. Sezon fikstürü ise çok kısa bir süre sonra resmi kanallarımızdan duyurulacak.

On takımın büyük mücadelesine sahne olacak Zula Süper Lig ile ilgili gelişmelerden anında haberdar olmak için Zula Oyun Espor resmi Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube sayfalarını takipte kalın!

Yayın Tarihi 18.12.2019
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor