GERİ

ZULA SÜPER LİG TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

ZULA SÜPER LİG TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Zula Süper Lig'de 7. hafta 10-12 Ekim'de oynanan maçlarla tamamlandı. Haftayı 2 galibiyetle kapatan fastPay Wildcats liderliğini sürdürdü. Lideri 10 puan gerisinde olan Galatasaray ve 12 puan gerisindeki Mod-Z takip etti.LİDER FORMUNU KORUMAYA DEVAM EDİYOR

fastPay Wildcats ve en yakın takipçisi Galatasaray arasında oynanan maç, 2-0 fastPay Wildcats üstünlüğü ile tamamlandı. Bu sonuçla Wildcats, Galatasaray ile olan puan farkını 10'a çıkardı. Üstün performansından ödün vermeyen fastPay Wildcats'in bu sezon 1907 Fenerbahçe'nin 47 puanlık rekorunu kırıp kırmayacağını hep birlikte göreceğiz.

DÜŞME HATTINDA KAZAN KAYNIYOR

Beşiktaş ile Sangal Esports arasında kümede kalma yarışı devam ediyor. İki takımda bu haftayı 1 beraberlik 1 mağlubiyle kapattı. İki takımın Zula Süper Lig 8. hafta 2. Gün maçında oynayacakları karşılaşma ligin kaderini belirleyebilir.

7. haftanın ilk gününde karşılaşan Çamlıca Espor ve Gamers of Future 1-1 berabere kalarak ligi orta sıralarda bitirmeyi garantiledi.

Bursa Espor ile karşılaşan İstanbul Espor 2-0 galip gelirken, ABB Aski Espor ile birlikte 2. lik şansını sürdürdü.

HAFTANIN NOTLARI:

Beşiktaş için işler iyi gitmiyor. Geçen seneki performansını mumla arayan takım, ligin dibine demir atmış durumda. Beşiktaş haftayı 1 beraberlik alarak 1 puanla tamamladı.

Mod-Z, son şampiyon ünvanıyla çıktığı 6. sezona istediği gibi devam edemiyor olsa da 2. lik için halen ısrarını sürdürüyor. Haftayı 1 galibiyet ve 1 beraberlikle 4 puan alarak kapattılar.

Sangal Esports, kötü gidişe bu hafta da dur diyemezken, Bursa Espor karşısında 3 puana çok yaklaşsada başarılı olamadı. Mod-Z karşısında pek bir varlık gösteremeyen Sangal, haftayı 1 puanla kapattı.HAFTANIN EN İYİ 5'i:

Vons: Bu hafta ki 2 maçın kazanılmasında önemli rol oynayan tecrübeli keskin nişancı, takımın bu sezonu ne kadar istediğini izleyenlere gösterdi.

Y4K7T: fastPay Wildcats takımının en değerli oyuncularından olan Yakut, bu hafta özellikle Favela haritasındaki performansıyla göz doldurdu.

Goupo: Mod-Z takımının 2. lik mücadelesinde göze çarpan Goupo'nun performansı Galatasaray maçının kazanılmasına yetmedi. Bakalım önümüzdeki haftalarda aynı performansı sürdürebilecek mi?

Flash: Ligin ikinci yarısında takıma dahil olan oyuncu, takımının topladığı 6 puanda aldığı skorlarla önemli katkıda bulundu.

Koko: Lider ile arayı kapatmak isteseler de Koko'nun bu haftaki performansı galibiyet için yeterli olmadı ancak bu performans haftanın 5'ine girmesi için yeterliydi.

 
Yayın Tarihi 14.10.2020
İlgili Konular Zula Süper Lig
Zula Oyun

Zula Oyun Espor